Ansatte

Gyro Conference AS har 12 ansatte som brenner for å skape verdifulle møteplasser, uansett om arenaen er vitenskapelig, næringsliv eller idrett.

Nærmere 25 år i bransjen. Erfaring fra to OL, en mengde idrettsarrangementer og arrangerer ca 25 vitenskaplige konferanser hvert år. I tillegg har vi tett samarbeid med et av Norges største bærekraftige eventbyrå – Gyro AS. 

Summen gjør oss – Gyro-gruppen – til kanskje den mest solide aktøren i markedet.

Tom Erik Hovde
DAGLIG LEDER

tom.erik.hovde@gyro.no
+47 974 11 899

Anne Guri Sklet
SENIOR PROSJEKTLEDER

anne.guri.sklet@gyro.no
+47 909 92 705

Anita Hessen
PROSJEKTLEDER

anita.hessen@gyro.no
+47 920 17 638

Heidi Myrseth
PROSJEKTLEDER

heidi.myrseth@gyro.no
+47 920 10 998

Haagen Klette Lunde
PROSJEKTLEDER

haagen@gyro.no
+47 906 25 425

Ingrid Ekre
PROSJEKTLEDER

ingrid.ekre@gyro.no
+47 975 28 417

Guro Johanne Steine
REGNSKAP

guro.steine@gyro.no
+47 415 64 365

Nina Skotte Nørsteng
PROSJEKTMEDARBEIDER

nina.skotte.norsteng@gyro.no
+47 480 06 216

Marit Falkenberg
PROSJEKTMEDARBEIDER

marit.falkenberg@gyro.no
+47 414 29 944

Kari Hundere Sundby
PROSJEKTMEDARBEIDER

kari.hundere.sundby@gyro.no
+47 977 36 252

Inga-Lill Albertsen
PROSJEKTMEDARBEIDER

Inga-lill.albertsen@gyro.no
+47 950 51 747

Håkon Jevnesveen
WEBDESIGNER

haakon.jevnesveen@gyro.no
+47 482 47 389